trail
28 اسفند 1401 - 13:03

بازیگران و مقام داران فیفای ایران به رقابت می‌پردازند/ «کافه بازی» عیدانه شاد شبکه دو

بازیگران و مقام داران فیفای ایران در ویژه برنامه نوروزی «کافه بازی» که در ایام تعطیلات نوروز روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود، به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

به گزارش خبرگزاری فارس، برنامه «کافه بازی» با یک ویژه برنامه عیدانه شاد و مفرح و با رویکرد بازی فیفا ۲۳ در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ هر روز از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

برنامه کافه بازی که از برنامه‌های تلویزیونی شناخته شده و پرطرفدار در میان علاقه‌مندان به بازی‌های ویدئویی ایران است، در ایام نوروز امسال مانند دو سال گذشته، تدارکی ویژه برای مخاطبان خود دیده است.

به گفته ماجد بازرگان تهیه کننده کافه بازی، ویژه برنامه نوروزی این برنامه تخصصی سیما در خصوص بازی‌های ویدئویی، امسال با رویکرد تمرکز بر روی بازی فیفا ۲۳ تهیه و آماده شده و هر برنامه شامل دو بخش است.

بخش نخست این برنامه اختصاص به پوشش رقابت بازیکنان فیفای ایران در مسابقات جام بازی‌های الکترونیکی دارد که بهمن ماه ۱۴۰۱ در برج میلاد تهران برگزار شد.

بخش دوم این برنامه که در فضایی شاد و کاملاً سرگرم کننده با حضور بازیگران سینما و تلویزیون و بازیکنان مقام دار رشته فیفا در ایران تهیه و ضبط شده است، به پخش مسابقه فیفا میان بازیگران و بازیکنان فیفا اختصاص دارد و در هر برنامه علاقه‌مندان به کافه بازی رقابت شاد و دوستانه میان دو تیم متشکل از بازیگران و بازیکنان فیفای ایران با اجرای عبدالله روا خواهند بود.

بنابراین مخاطبانی که طرفدار بازی فیفا هستند و علاقمندند با بازیکنان این رشته در ایران بیشتر آشنا شوند و در عین حال از تماشای یک برنامه تلویزیونی شاد و سرگرم کننده لذت ببرند، در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ حتماً ببیننده کافه بازی باشند که هر روز از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1100194